Tretí ročník banskobystrickej Ska párty bude opäť benefičný. Výťažok z akcie, na ktorej sa predstavia známe slovenské ska/reggae kapely, poputuje na dobročinné účely pre Detský domov Svetluška.

Karavana, Fuera Fondo a Chilly Práshock zavítajú v piatok 16. novembra do Klubu77, aby vyzbierané finančné prostriedky poskytli Detskému domovu Svetluška na výstavbu terapeutickej miestnosti Snoezelen. „Ide o relaxačnú miestnosť, ktorá je určená deťom s ťažkým postihnutím, viacnásobným postihnutím, hyperaktívnym syndrómom či autizmom. Prostredníctvom nej dokážu takéto deti rozvíjať zmyslové vnímanie a umožňuje hľadanie nových foriem komunikácie detí k vyjadreniu ich vlastných pocitov,“ uviedol organizátor podujatia a člen kapely Chilly Práshock Michal Blaško.

Na predchádzajúcom ročníku bbSKA párty sa predstavili aj zahraničné kapely, vďaka ktorým sa organizátorom podarilo vyzbierať peknú peňažnú sumu pre OZ Návrat, no hlavne pre opustené deti. Aj teraz ide o tých najmenších, preto sa príďte zabaviť a vypočuť si kvalitné slovenské ska.