Príjemné prostredie areálu Hotela Šachtička*** a okolitá prírodná scenéria láka Banskobystričanov a ľudí zo širokého okolia na Šachtičky aj v lete. Hotel Šachtička sa svojou polohou 7 kilometrov od mesta a „family friendly“ atmosférou zaraďuje medzi prímestské hotely.

Čo Vás tam očakáva?

Slnečná terasa s ponukou jedál a nápojov. Vždy kvalitná káva a chutné dezerty. Menu pre cyklistov. Počas sviatkov a cez víkendy je otvorená koliba s ponukou jedál „z babičkinej kuchyne“. To, že bryndzové halušky, pirohy a slivkové gule sú najlepšie práve na Šachtičkách, nie je žiadna fáma.

Každý víkend čaká na hostí nejaké prekvapenie, napríklad dni českej kuchyne, dni maďarskej kuchyne či grilovačky na terase. Dni chorvátskej kuchyne sú každý rok medzi 1. a 8. májom.

Pre rodiny s deťmi je obľúbený detský hrad s pieskoviskom a samozrejme jazda na koníkoch. Ku koníkom a somárikovi čoskoro pribudnú kozičky, ovečky, zajkovia a sliepočky.

V areáli si športovci prídu na svoje, vonkajšie športovisko poskytuje priestor na volejbal, basketbal a tenis. Krytá multifunkčná športová hala je vhodná na všetky halové športy, včetne tenisu a bedmintonu (4 kurty). Radi ju využívajú športovci počas tréningových pobytov. Tunajšia nadmorská výška 900 – 1000 m. n.m je ideálna pre športovcov. Počas horúcich letných dní je na Šachtičkách príjemne cca o 5°C menej než v meste.

Hosťom je k dispozícii areál na Garden párty a ohnisko na „typické opekačky“. Priestranná reštaurácia je vhodná na veľké svadby a recepcie.

Hotel má svoje miesto aj medzi slovenskými kongress hotelmi. Disponuje niekoľkými väčšími aj menšími školiacimi miestnosťami, vybavenými potrebnou technikou. Firmy a organizácie sa sem radi uchýlia pred ruchom mesta a usporiadajú tu svoje semináre, teambuildingy a konferencie. Nájdu tu široký priestor pre outdoor. Painballové ihrisko sa nachádza hneď za hotelom.

V rámci wellness hotel ponúka bazén s protiprúdom, vonkajšiu vírivku, terasu na slnenie, saunový svet, vaňové kúpele, zábaly, rehabilitačné masážne lôžko a veľký výber špeciálnych masáží.

V bare si hostia môžu zahrať biliard, šípky a obľúbené kalčeto. Pre fotografov je zaujímavá vyhliadková veža, z ktorej sa dajú urobiť unikátne zábery z okolitých hôr. Hosťom ponúkame turistiku so sprievodcom a splav po Hrone, ktorý je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Ale najväčšou devízou na Šachtičkách je personál hotela ktorý je profesionálny, príjemný a ochotný.

PRÍĎTE A UVIDÍTE,  TEŠÍME SA NA VÁS …