Stačí sa obrátiť na sekretariát primátora a v rámci pravidelných „dní otvorených dverí“ si nájde primátor Banskej Bystrice Peter Gogola čas aj na váš problém.

„Rozhodol som sa vytvoriť priestor pre občanov, ktorí majú záujem stretnúť sa osobne s primátorom a hovoriť s ním o svojich problémoch. Uvedomujem si, že pravdepodobne vypúšťam veľkého Džina z fľaše, pretože ľudí, ktorí sa so mnou budú chcieť stretnúť bude určite veľmi veľa. Preto som sa rozhodol, že takýto deň otvorených dverí bude vždy prvý štvrtok v mesiaci,“ predstavil svoju novinku primátor.

Práve dnes Gogola privíta prvých pätnásť občanov, ktorí sami prejavili záujem o rozhovor s hlavou mesta. „Ľudia, ktorí prejavili záujem o stretnutie, boli pracovníčkou môjho sekretariátu zaradení do istého harmonogramu, aby sme tomu dali aj organizačný rámec. Na každého mám vyčlenených približne dvadsať minút,“ doplnil primátor a načrtol, že počas prvého dňa sa bude s Banskobystričanmi zaoberať rôznymi témami od odvozu odpadu až po sociálnu problematiku.

V prípade záujmu o stretnutie s primátorom je potrebné sa vopred nahlásiť na sekretariáte primátora. (kontakty tu…)