Doplnok módy alebo bežný prostriedok nosenia? Dôvodov, prečo sa ľudia rozhodujú používať náramkové hodinky je naozaj niekoľko, a nie je to len o prehľade aktuálneho času.

Mnohé módne ikony a známe osobnosti ich dokonca považujú za šperk. Dokonalé spracovanie, farebné prevedenie a maximálna presnosť s mnohými ďalšími funkciami je viac menej základ, ktorý si môže dopriať  každý jeden z nás. A rýchlo sa presvedčíte, že vďaka správne zvoleným hodinkám to bude naozaj jednoduché.

Predstavujeme vám štýlové náramkové drevené hodinky, ktoré budú okrem dokonalého prevedenia aj módnym ekologickým doplnkom. Hodinky Kerbholz sú vyjadrením lásky k prírode, ktorá sa spája so silnou značkou. Za prijateľnú cenu sú všetkým, čo vám na vytvorenie skvelého prvého dojmu a bez výčitiek svedomia postačí.

Filozofia firmy, ktorá myslí na životné prostredie

Značka týchto drevených hodiniek využíva drevo z certifikovaných ekologických lesov, čo znamená, že ekologická účinnosť firmy je neoddeliteľnou súčasťou filozofie tejto značky. Zaujímavosťou je aj fakt, že firma Kerbholz, od ktorej hodinky vám práve predstavujeme, sa zaviazala investovať časť svojho zisku do projektov obnovy lesov v Nikarague, a to je naozaj skvelá správa.

Pre vás je ale dôležité, že okrem takéhoto zmýšľania firma produkuje hodinky, ktoré vám naozaj sadnú. Ich najdôležitejšou výhodou je ich nezvyčajná ľahkosť, vďaka čomu nebude sledovanie času na príťaž.

Nevídaná krása dreva v jednom malom náramku

Dokonalosť tohto prístroja na nosenie spočíva aj v jeho presnosti a vo využití kvalitných detailov. Pre niekoho to môžu byť retro hodinky a inému môže pripomínať ich prirodzená farba a krása jednoduchosť, moderný dizajn náramkových hodiniek.  Tvrdené minerálne sklíčko so svojou vysokou odolnosťou je len jedna z vecí, ktoré dopĺňajú tento neokázalý luxus.

Hodinky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť

Vodotesnosť 30M/3 ATM vám povoľuje len náhodný styk s vodou a hypoalergénny drevený náramok nosenie týchto hodiniek ešte viac spríjemňuje. Ich ošetrenie špeciálnymi prírodnými olejmi a voskom zlepšuje vodeodolnosť ešte viac, čo však neznamená, že si nezaslúžia šetrné zaobchádzanie.

Hodinky Kerbholz sú vo všeobecnosti vyváženým mixom nemecko švajčiarskeho dizajnu a ekologicky bezpečných surovín. To všetko, spolu s atraktívnou hodnotou, umožňuje tejto firme prezentovať na trhu niečo, čo doposiaľ nebolo videné a bežné. Vy sa ich kúpou samozrejme o tom všetkom môžete veľmi rýchlo a jednoducho presvedčiť.