Obľúbená banskobystrická reštaurácia Angels Restaurant pripravila pre svojich hostí nové chutné prekvapenia. Už od apríla je otvorená každý deň a k dispozícii je nielen víkendové, ale aj nové jarné menu. Novinkou je akcia na chutné hovädzie burgre.

Nové jarné à la carte menu

Robiť gastronómiu na tej najvyššej úrovni je na Slovensku stále veľmi náročné, a to najmä po období koronakrízy. Angels Restaurant ale aj naďalej pokračuje v tejto náročnej ceste, pretože nechce sklamať svojich verných zákazníkov. Preto dbá na pestré a najmä kvalitné à la carte menu, ktoré je zostavené z prvotriednych a lokálnych surovín. Od teraz si môžete pochutiť na novom jarnom à la carte menu šéfkuchára Martina Dobrotu a jeho tímu, ktoré bude „voňať“ sezónnym medvedím cesnakom či špargľou. Čo tak vyskúšať špenátové capuccino so syrovou kroketou, tresku so šafránovým rizotom a špargľou alebo tatarák zo zelenej špargle a créme fraiche? A ako dezert určite vyskúšajte profiterolky so sladkou špargľou a vanilkovou šľahačkou.

Zastavte sa na najlepšie burgre v meste a pripravte sa na explóziu chutí

Kvalitné hovädzie vyzreté mäso v domácej kváskovej žemli, slanina, cheddar, listový šalát, paradajky, kyslé uhorky, chipottle majonéza, nakladané jalapeňos papričky a k tomu chrumkavé batátové hranolky. Alebo čo tak vyskúšať double meat bacon burger s jalapeňos – dvojitú porciu hovädzieho mäsa so všetkými spomínanými ingredienciami navyše i s BBQ omáčkou. Kto by odolal? Tieto burgre určite privítajú zákazníci, ktorí dokážu oceniť kvalitnú gastronómiu a navyše za rozumnú cenu. Pri objednávke 2 burgrov vám v reštaurácií Angels zaúčtujú 1 za polovičnú cenu, a to platí aj v prípade double meat bacon burgra. A to nie je všetko!

Víkendové menu so slovenskou klasikou

Ďalšou novinkou reštaurácie Angels na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici je pravidelné víkendové menu. Pripravte sa na poriadnu porciu slovenskej klasiky, ktorá poteší azda všetky chuťové poháriky – Bravčový rezeň so zemiakovou kašou a uhorkovým šalátom a k tomu slepačí vývar – najvyššia kvalita len za 12,90 €. Či už si dáte chutný obed alebo zájdete na večeru, bude pre Vás skutočným zážitkom. Angels Restaurant so svojou prvotriednou obsluhou je už dlhodobo zárukou, že odtiaľto neodídete sklamaní. Ak ste to ešte nevyskúšali, teraz máte skvelú príležitosť.

Anjelské kombinácie jedál, ktorými je Reštaurácia Angels povestná, si môžete vychutnať každý deň od pondelka do piatka od 10. hodiny. V pondelok je otvorené do 17.00 h, avšak od utorka do štvrtka do 22.00 h a v piatok i sobotu až do 23.00 h. Aj v nedeľu Vás privíta personál so širokým úsmevom do 15. hodiny.

Stôl si môžete zarezervovať na tel. č. 048/6 111 898 alebo prostredníctvom internetovej stránky www.angelsrestaurant.sk.

SÚŤAŽ: Gastronomický zážitok v hodnote  500 eur

Ak ste súťaživý typ a chceli by ste vyhrať, na sociálnych sieťach Instagram a Facebook reštaurácie Angels prebieha zaujímavá súťaž o poukážku v hodnote 500 €. Môže byť práve Vaša! Stačí, ak do 31. mája zavítate do Angels a urobíte účet v minimálnej hodnote 50 eur. Potom je to už jednoduché, dať povestný lajk na stránku reštaurácie (instagram aj facebook), zdieľať príspevok o súťaži a označiť troch priateľov, s ktorými by ste si chceli vychutnať anjelsky večer v reštaurácií Angels.

Súťaž prebieha na Instagrame a Facebooku.

Podmienky súťaže:

  • súťaž potrvá do 31. mája, kedy bude vyžrebovaný jeden výherca
  • zapojiť sa treba na oboch sociálnych sieťach reštaurácie Angels (Instagram, Facebook)
  • účet z reštaurácie Angels stačí odfotiť a poslať na mail angels@angelsrestaurant.sk
  • výhru 500€ možno využiť jednorázovo, kedykoľvek v priebehu roka 2022