Nákupné centrum Europa SC pomaly finišuje modernizáciu podzemného parkoviska. Rekonštrukcia prebehla v lete, a to v dvoch termínoch kvôli tomu, aby bol čo najmenej obmedzený komfort zákazníkov.

V júni začali práce v časti od centra mesta, no svojej novej podoby sa čoskoro dočká aj druhá časť garáže. Parkovisko v Europe tak nadobudne úplne nový rozmer.

Začiatkom leta oznámila Europa SC svojim zákazníkom, že v jej priestoroch počas letných mesiacov prebehnú práce spojené s modernizáciou parkovacieho systému. Modernizácia podzemného parkoviska prebehla v dvoch etapách – od polovice júna do polky júla modernizáciou prešla prvá časť so vstupom od Námestia SNP a druhá fáza rekonštrukcií podzemných garáží finišuje v týchto dňoch, čo znamená, že parkovisko v Europa SC dostane už čoskoro novú tvár.

Rekonštrukcia garážových priestorov prinesie návštevníkom nový a modernejší spôsob parkovania, ktorý uľahčí aj ich orientáciu v podzemnej časti Europa SC. Okrem grafickej zonácie, LED osvetlenia a novej svetelnej signalizácie, ktorá dopomôže vodičom ľahšie nájsť dostupné voľné miesto, prešli kompletnou rekonštrukciou aj vstupy do podzemných garáží. Novinkou je aj 12 parkovacích miest pre motorkárov, či chodník so zakreslenými značkami, ktoré uľahčia bezpečný prechod chodcov v garážovom priestore.

,,Naši návštevníci sa na lepšie parkovacie podmienky môžu tešiť už v polovici septembra, kedy im do užívania odovzdáme moderné podzemné parkovisko. Veríme, že tento štandard dopomôže k tomu, aby sa u nás cítili všetci príjemne a hlavne komfortne,“ povedal Tomáš Hollý, Senior Property Manager Europa SC.