Ponúkame na predaj stavebné pozemky situované v exkluzívnej lokalite Banskej Bystrice- Slnečné stráne. Stavebné pozemky majú právoplatné stavebné povolenie, ktoré pri predaji prevedieme na kupujúceho spolu s projektovou dokumentáciou.
Lokalita pozemkov je pre bývanie výnimočne lukratívna, keďže poskytuje výhodu bývania v blízkosti centra mesta v peknom prírodnom prostredí. Zároveň ponúka panoramatický výhľad na historické centrum mesta a okolitú krajinu.
Cenová ponuka je v grafickej časti inzercie.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, vundr@bbreality.sk
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

Kontakt

Meno: Vundr
Telefón: 0907998877
Cena: 277 €