Quantcast

Súťaž o najkrajšiu karnevalovú masku, množstvo súťaží o zaujímavé ceny i veselá fašiangová diskotéka – to všetko a ešte oveľa viac čaká na účastníkov najväčšieho karnevalu v Banskej Bystrici.

KarnevalPriestory historickej Radnice ožijú v nedeľu 23. februára 2014 o 15.00 hod. detským fašiangovým karnevalom, ktorý svojím bohatým programom sľubuje pravú nefalšovanú zábavu pre malých i veľkých. Cikkerova sieň sa v tento deň premení na rozprávku plnú pestrých balónov, girlánd a známych rozprávkových postavičiek. Na účastníkov karnevalu čaká množstvo zaujímavých súťaží, ktoré vyvrcholia cenou o najkrajšiu detskú masku. O hodnotné vecné ceny, ktoré pri tejto príležitosti venovalo mesto Banská Bystrica, budú môcť súťažiť aj rodičia.

Fašiangový karneval prinesie i lahôdku v podobe  Tanečnej školy Janette Fáberovej. Rodičia i deti si tak budú môcť vychutnať ukážky latinsko-amerických a country tancov v podaní nadaných detských tanečníkov.

Vstupenky v hodnote tri eurá na osobu si záujemcovia môžu zakúpiť výlučne v predpredaji v Informačnom centre, Námestie SNP 1, Banská Bystrica.