V sobotu sa opäť preženú ulicami  Banskej Bystrice fanúšikovia kolieskových korčúľ. Tentoraz nepôjde len o jeden víkend. Korčuliari sa budú stretávať pravidelne, štyri soboty počas júla a augusta, na námestí pred bystrickou Europou.

_MG_6163Takmer osemkilometrovú trať si budú môcť vyskúšať všetci, a to bez ohľadu na vek. Pripravený je taktiež sprievodný program a zaujímavé ceny pre účastníkov. Inline dni odštartujú tento víkend, v sobotu 2. júla. Registrácia sa začne o 16-tej hodine, pri nej dostanú účastníci základný registračný  balíček a takisto reflexnú pásku.  V danom čase bude k dispozícii škola inline-u, v ktorej sa môžete naučiť niekoľko nových kúskov na korčuliach, prípadne sa poradiť a vylepšiť si svoju techniku. Program bude pokračovať vystúpením skvelej formácie Slovak Tango, ktorá určite všetkých príjemne naladí na očakávaný štart.

„Počas Inline dní máme pripravený vždy aj sprievodný program. Tento víkend to bude Slovak Tango, no návštevníci sa môžu tešiť aj na Davida Bíleka, či  DJ Dave-a alebo na skupinu Christmas, hovorí Viktor Maceják , Marketing a event coordinator Europa SC.

Každé korčuľovanie má naplánovanú inú trasu. Účastníkom sa nemeria čas, len endorfíny a dobrý pocit z korčuľovania. Pre všetkých nadšencov inline-u sme aj tento rok pripravili odmeny v celkovej hodnote 1500 €. Podmienkou na ich získanie je účasť na minimálne dvoch rozjazdoch a šťastie, dodáva Maceják.