Už je tomu viac ako rok čo svoje brány otvorilo prvé moderné pánske holičstvo v Banskej Bystrici, King Barber. Veľkolepé otvorenie mal vtedy pod taktovkou raper Ego. Ako vďaku za priazeň klientov sa preto pánski holiči z King Barbra rozhodli zorganizovať párty pre stálych a nových zákazníkov, ale aj pre tých, ktorí King barber zatiaľ nenavštívili.

Pilotná King Barber Party v znamení Hip-Hop, R&B, Reggeaton a Latino King Barber Celebration sa uskutoční v priestoroch Alterego Music & Cocktails na Námestí SNP 15 už 23. februára.

Pre hostí je pripravený hudobný program v podaní rapera Supu známeho zo zoskupenia Moja reč, Kelsa – víťaza celoslovenkého freestyle battlu a Gipsy čáve, ktorí sú známi hlavne svojim hitom, ako napríklad Topoľčianska zlatokopka. Okrem hudobného programu čaká na hostí Jack Gentleman VIP zóna, pod záštitou Jack Daniel´s whiskey, vyskúšať si budú môcť zahrať black jack o zaujímavé ceny a dozvedieť sa niečo o tejto whiskey.

Pripravená je aj tombola a samozrejme skvelá zábava, na ktorej nemôžete chýbať. Vstupenky sú dostupné v predaji v prevádzke Monopol bar v Národnej ulici a v holičstve King Barber. Vstupenky zakúpené v predpredaji budú odmenené welcome drinkom. Pre viac informácií klikajte na oficiálnu Facebook udalosť.