Horúce slnko, more, oddych, pohodička a samozrejme dobré jedlo v all inclusive rezorte sú neoddeliteľnou súčasťou každej skvelej letnej dovolenky. Oddychovanie bez stresu a rozmýšľania nad bežnými pracovnými či domácimi povinnosťami vedú často až k tomu, že nerozmýšľame ani nad tým, koľko jedla skonzumujeme. Hlavne, že oči pýtajú a žalúdok to vydrží…

Protissimo_jedla_karty_maleDo reality sa dostaneme až vtedy, keď prídeme domov a prvé čo urobíme, stúpneme si na váhu, či sme nepribrali. Očakávame nejaké tie kilá navyše, ale rozhodne nie 5 až 8 kíl za 14 dní! No v prípade, že ste sa dostali do takejto situácie, nepanikárte. Vyriešte to s PROTISSIMO!

PROTISSIMO je bielkovinová diéta, ktorá pomáha redukovať miernu nadváhu, ale aj ťažkú obezitu. Tú síce nezískate pobytom pri mori v luxusnom rezorte s hriešne dobrou stravou, no keď ste mali nadváhu pred odchodom, môžete sa k obezite veľmi rýchlo priblížiť. Je ideálnym riešením z viacerých aspektov. Nielen, že s ňou zredukujete svoju hmotnosť postupne, ale taktiež chutnou bielkovinovou stravou absolvujete príjemné chudnutie zamerané na zmenu Vašich stravovacích návykov.

Kedy by bol predsa vhodnejší čas na chudnutie, ako po letnej dovolenke? Teraz máte dostatok času na postupnú zmenu zaužívaného stravovania a zlého spôsobu života. Ak potrebujete schudnúť rádovo niekoľko desiatok kilogramov, tak treba začať okamžite, aby ste sa počas najbližších mesiacov naučili zdravo žiť a predišli tak možným zdravotným komplikáciám.

Protissimo_jedla_karticky_maleZdravý spôsob života neznamená obmedzovanie sa alebo hladovanie. Znamená zdravé stravovanie, pohyb a vedenie zdravého životného štýlu. Tie nezmeníte, ak by ste absolvovali rýchlu a drastickú diétu. PROTISSIMO funguje práve opačne. Trvá dlhšie, no práve to je jeho výhodou. Na dosiahnutie trvalej zmeny, treba postupne zmeniť všetko zlé, čo máte zaužívané. V tejto premene Vám pomôže napríklad MUDr. Martin Klein z Centra chudnutia PROTISSIMO, ktorý sa už niekoľko rokov úspešne venuje redukciám hmotnosti svojich klientov.

Pod jeho odborným dohľadom a pravidelnými kontrolami jednoducho prejdete všetkými fázami diéty s garantovaným trvalým výsledkom bez obáv z budúceho JOJO efektu. Tým, že redukčný program PROTISSIMO prebieha dlhodobo a postupne mení Vaše stravovanie, sa úplne vylúči prípadný budúci nárast Vašej hmotnosti. Zdravý životný štýl, stravovanie a pohyb sú základom úspechu. Tí, ktorí prešli PROTISSIMO pod vedením Dr. Kleina, majú osvojené základné princípy zdravého života a nemusia sa po ukončení diéty kontrolovať, aké potraviny konzumujú. Počas celého programu sa naučili podvedome vyberať zdravé potraviny a konzumovať zdravú stravu. Následne pri návštevách „all inclusive“ rezortov nemajú problém s množstvom skonzumovanej stravy.

Chudnutie s PROTISSIMO je príjemné vďaka rôznorodosti ponúkanej stravy, jej nenáročnej a rýchlej prípravy a najkvalitnejších surovín, na ktoré sa kladie najväčší dôraz. Nikto by predsa nechcel chudnúť mdlou stravou s premáhaním sa, nervozitou alebo dokonca pocitom hladu. Preto je PROTISSIMO také obľúbené. Od chutných raňajok, obedov, dezertov, snackov, až po chutné večere. Sami si môžete vybrať z vyše 60tich druhov sladkých alebo slaných jedál.

Dokonca časté chute na sladké pochúťky nie sú pri tejto diéte prekážkou. Práve naopak. Môžete si pochutnávať na sladkých koláčikoch, dezertoch, kokteiloch, palacinkách a mnohých iných dobrotách. Záleží iba od Vašich chuťových preferencií.

A nemenej dôležité je to, že si produkty PROTISSIMO, môžete dať aj po skončení redukčného programu ako zdravú dobrotu namiesto nezdravých kalorických maškŕt.

V prípade, že potrebujete schudnúť a hľadáte účinný spôsob, určite PROTISSIMO je správnou voľbou pre Vás. Viac informácií a aj kontakt na MUDr. Martina Kleina, nájdete na internetovej stránke www.zdravoschudnut.sk.

Protissimo_slider_648x310