Prvé tri domy na Graniari sú dokončené. Ak chcete vedieť, ako bude vyzerať bývanie v novej rezidenčnej štvrti v Banskej Bystrici, príďte na obhliadku vzorového rodinného domu, ktorý sme pre vás pripravili. Zavolajte na číslo 0902 117 777 alebo 048/4191020 a dohodnite si presný termín návštevy. 28. júla vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí.  

V rámci prvej etapy vybudujeme na Graniari 42 radových dvojpodlažných rodinných domov s terasami a balkónmi. Súčasťou každého domu budú záhrady, parkovacie miesta a dvojgaráž. Obytná plocha dosahuje takmer 210 štvorcových metrov. Prvé tri domy už sú hotové, takže sa na vlastné oči môžete prísť presvedčiť, ako sa v nich býva.

V Banskej Bystrici s 85 000 obyvateľmi je len málo súvislých plôch pre komplexnú výstavbu obytných zón. Ponúkame vám bývanie v novej atraktívnej štvrti s výhľadom na centrum mesta, vrch Urpín a Nízke Tatry.

Ak si nestihnete dohodnúť individuálnu obhliadku, 28. júla vás pozývame na Deň otvorených dverí. Vychutnáte si kulinárske špeciality, ktoré pre vás pripraví šéfkuchár z reštaurácie Mediteran a vaše deti sa budú môcť do sýtosti vyblázniť na nafukovacom hrade. Navyše, každú hodinu losujeme poukážky na nákup v obchode Envy Store a na večeru v reštaurácii Mediteran.

www.graniar.sk