Miss Underwear prešla za posledné týždne niekoľkými úpravami. Okrem zmeny termínu slávnostného galavečera a prívalu nových sponzorov či cien pre súťažiace je asi najvýraznejšiou novinkou zaradenie celkovej víťazky do medzinárodného finále Miss Underwear Europe.

Už koncom augusta sa Miss Underwear Sympatia stala Mariana Barteková.

Ako to už v prvých ročníkoch rôznych súťaží býva zvykom, viacerým zmenám oproti prvotnému plánu sa nevyhla ani nová súťaž krásy Miss Underwear. Tie však možno hodnotiť pozitívne, najviac ich ocenia azda súťažiace. ,,Miss Underwear prešla od oficiálneho castingu viacerými zmenami. Najvýraznejšími z nich boli kompletná zmena dizajnu a priestorového riešenia finálového galavečera a nová participácia dvoch silných partnerov na projekte. Dôsledok týchto zmien sa prejavil na termíne finále, ktoré sme boli nútení posunúť, avšak táto zmena prinesie skvalitnenie finálového večera po všetkých stránkach,“ povedal riaditeľ modelingovej agentúry Le Desir a hlavný organizátor súťaže Miroslav Kuruc, ktorý na margo zmien dodal: ,,Ide predovšetkým o nafotenie oficiálneho kalendára pre rok 2012, pribudli viaceré hodnotné ceny pre dievčatá a navyše v spolupráci s viacerými krajinami Európy pripravujeme projekt MISS Underwear Europe. Pri úspešnej realizácií bude Slovenskú republiku reprezentovať práve víťazka slovenského finále.“

Finalistky Miss Underwear teda ešte počas sústredenia, ktoré sa uskutoční začiatkom októbra, nafotia jeden či dva kalendáre, exkluzívne pre náš portál nahrajú videovizitky, a následne sa vo finále „pobijú“ o korunku kráľovnej krásy a množstvo cien v hodnote prevyšujúcej 6000 €.

Finálový galavečer sa teda odohrá 4. decembra 2011 o 18.00 h v priestoroch Hotela Dixon Banská Bystrica. Aj napriek zníženej kapacite priestorov (100 VIP miest, 300 miest Normal) ostáva cena lístkov nezmenená. Finále Miss Underwear si môžete vychutnať naživo už za 5 €. V prípade záujmu obsadiť lukratívnejšie miesta a zúčastniť sa afterparty s občerstvením a finalistkami, sú k dispozícii tiež VIP lístky v hodnote 15 €. Pre galavečer je predpísaný dress-code a vstupenky si môžte rezervovať na m.kuruc@ledesir.eu

Vzhľadom k zmene termínu finálového galavečera sme oddialili tiež predstavenie finalistiek. V prípade, že budete aj naďalej sledovať web BBonline.sk, nič zo sveta Miss Underwear vám neujde.