Quantcast

Nejeden z nás má vo svojom srdci veľkú radosť, ak je počas svojho života sem tam zaskočený nejakým tým milým slovom, úsmevom, či láskyplným objatím od milovanej a blízkej osoby. Vieme ale správne odhadnúť toho druhého, jeho osobnosť, pocity, prežívanie a hodnoty. Možno to ani nie je dôležité, každý z nás však reaguje na určité situácie inak a preto je aspoň z malej časti vhodné ak o osobe, na ktorej nám záleží vieme už len malú informáciu. V prípade, ak chceme túto osobu niečím obdarovať, príjemne ju prekvapiť, či prejaviť jej našu vďaku, je dobré  mať aspoň aký taký obraz o nej. Ideálnym a v dnešnej dobe veľmi obľúbeným spôsobom prekvapivých momentov je prežitie určitej akcie, či dokonca adrenalínu. Forma zážitkových darčekov je jednoduchá a veľmi kreatívna. K dispozícií máte obrovské množstvo a veľký výber. Zážitok môže byť pre obdarovaného novou chuťou a korením života, ktoré získa práve vďaka Vám.

Žiarivá oslava

Pokiaľ sme sa teda rozhodli spríjemniť niekomu život, nemateriálnou  a originálnou formou, môžeme tento moment ešte umocniť.  Efektné využitie UV svietidiel s predstavením, ktoré vo Vás zanechá zážitok na dlhý čas je na mieste. Svetelná UV show ponúka pulzujúce farby, atmosférickú hudbu, farbami žiariace kostýmy a masky. V predstavení dochádza ku kombinácií vizuálneho efektu UV svetiel s pridaním akrobatických výstupov.

Viac ako oheň

Spestrením je aj ponuka použitých profesionálnych kostýmov, choreografií, až po pódiový prejav. K dispozícií máte nielen zážitok, ale aj divadelné prevedenie ohňovej show. Zažijete vzrušujúce predstavenie, ktoré zožalo obrovský úspech už v pätnástich krajinách. Neoceniteľný zážitok si môžete  vďaka bezpečnostnému štandardu nechať zrealizovať  aj v interiéroch a neštandardných priestoroch.  Hra svetiel a tmy s harmóniou pohybu, to všetko znamená spomínanú svetelnú show, ktorá je určite tým správnym krokom pri obdarovaní blízkeho.