Moderné trendy si dnes už prirodzene nachádzajú svoje miesto aj pri zariaďovaní kúpeľne. Je nie len priestorom na očistu tela, ale aj miestom obnovy, osvieženia, relaxu a očisty mysle. Bystrická firma K.R.T. Pekné kúpeľne sa môže pochváliť prvým interaktívnym showroomom kúpeľňového štúdia, s ktorým bude zariaďovanie novej vysnenej kúpeľne skutočným zážitkom. Pohodlne sa usaďte a vyberte si obklady či sprchový kút pokojne aj z gauča!

Určite budete súhlasiť, že ide o omnoho viac než len miestnosť, kde sa umývame. Práve preto je dôležité zariadiť kúpeľňu tak, aby bola príjemná, funkčná, prispôsobená vašim potrebám a štýlu.

Rekonštrukcia kúpeľne bez stresu a hodín vyberania

Rekonštrukcia kúpeľne môže byť pre niekoho zábava, ale na druhej strane aj veľký stres. Ak si chcete pri tvorbe novej oázy relaxu dopriať dostatok časuvyhnúť sa hodinám stráveným v kúpeľňových štúdiách, všetko potrebné môžete dnes vďaka interaktívnemu virtuálnemu showroomu vybaviť aj z pohodlia svojej obývačky.

Aj nakupovanie môže byť zážitkom

Výhody 3D showroomu oceníte nie len v časoch, kedy návštevy kamenných prevádzok nie sú možné či odporúčané. Vďaka najmodernejšej technológii skenovania budete mať vo virtuálnom priestore pocit, ako by ste sa nachádzali priamo v predajni a pritom sa ani nemusíte prezuť z papúč.

Doprajte si čas a prezrite si rôzne typy obkladov, dlažby, keramiky, sprchových kútov či vaní zo všetkých strán, priblížte na detaily, ktoré vás zaujímajú. V 3D modeli sa môžete prechádzať rovnako, ako by ste sa nachádzali priamo na mieste a ak vás niektorý produkt zaujme, jediným klikom sa dozviete všetky potrebné informácie – cenu, rozmer či materiál.

Zdroj: 3Dprehliadky.beevam.sk

Pri nákupe vás navyše nebude obmedzovať vzdialenosť, otváracie hodiny ani ostatní nakupujúci – virtuálny showroom je dostupný z akéhokoľvek miesta na svete, kedykoľvek sa rozhodnete ho „navštíviť“. Jediné, čo budete potrebovať, je počítač, mobil alebo tablet a prístup na internet.

Prepracované virtuálne prehliadky prinášajú pohlcujúce zážitky samy o sebe a nakupovanie v nich je tak trochu aj zážitkom. Pozrite si prvý interaktívny showroom kúpeľňového štúdia K.R.T. Pekné kúpeľne v Banskej Bystrici, kde na ploche viac ako 500 m² nájdete všetko, čo nesmie v kúpeľni chýbať:

Pekné kúpeľne pre každý štýl

Štúdio K.R.T. Pekné kúpeľne ponúka od roku 1993 produkty pre kúpeľne na celom Slovensku. Ich predajne sa nachádzajú v Banskej Bystrici, Brezne a Liptovskom Mikuláši. Kompletné zariadenie kúpeľní – keramické obklady a dlažby, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vodovodné armatúry, sprchovacie kúty, vane, kúpeľňové radiátory či kúpeľňové doplnky – si môžete vybrať v ekonomickom, ale aj nadštandardnom štýle. Ak potrebujete poradiť, alebo sa zorientovať v aktuálnych kúpeľňových trendoch, odborní predajcovia vám radi pomôžu s výberom aj online.