Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj tento slnečný 3-izbový byt v žiadanej lokalite na ulici Nešporova, Banská Bystrica. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome s rodinnou atmosférou, jeho rozloha je 77,6 m². Samotný byt je v pôvodnom stave, pričom okná boli menené za plastové a ponúka sa nezariadený. Podlahy v byte sú drevené, v kúpeľni, kuchyni a na chodbe je PVC. Orientácia bytu: obývacia izba a spálňa je juhovýchod; kuchyňa, izba a kúpeľňa je severozápad. Výhodou je potenciál na peknú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Cena je necelých 180-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Na predaj je momentálne aj tento priestranný 3-izbový byt s lodžiou. Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom bytovom dome na ulici Magurská, mestská časť Sásová, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 72,1m². Byt so slnečnou lodžiou situovanou na juhovýchod sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Disponuje tromi obytnými izbami, kuchyňou s jedálenským kútom, kúpeľňou, samostatnou toaletou a lodžiou. Kuchynský kút je zariadený kuchynskou linkou vrátane elektrospotrebičov t.j. elektrická rúra s plynovým sporákom, digestor a mikrovlnka a chladnička s mrazničkou. Cena bytu je takmer 170-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Ďalšou nehnuteľnosťou, ktorá je dostupná na predaj, je tento priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bakossova, v centre mesta Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 56,78 m². Byt sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva zo vstupu, chodby, kúpeľne, spálne, obývacej izby, kuchyne s kuchynským kútom a samostatnej toalety. V obytných miestnostiach, na chodbe a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Nehnuteľnosť je k dispozícii so zariadením, a to za sumu 181-tisíc eur. Viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.