Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Rekreačná chata v záhradníckej oblasti v Radvani hneď pod lesom

Cena: 55 000 €

Realitná kancelária DO DOMČEKA ponúka na predaj rozostavanú rekreačnú chatu so záhradou, určenú na oddych od každodenného mestského života. Nehnuteľnosť sa nachádza nad Banskou Bystricou v záhradkárskej oblasti medzi mestskými časťami Fončorda a Skubín. Nehnuteľnosť je trojpodlažná a jej celková plocha je 129 m², patrí k nej pozemok s rozlohou 551 m².

Rekreačná chata pozostáva na prízemí zo vstupnej verandy, obývacej izby, kuchyne a balkónu. Disponuje aj pivničnými priestormi a letnou kuchyňou s obývacou izbou. Na treťom podlaží sa nachádza podkrovná miestnosť. Základy nehnuteľnosti sú z pórobetónových tvárnic. Konštrukcia prízemia a podkrovia je drevostavba. Krov je drevený a strešná krytina plechová. Okná sú drevené-zdvojené a dvere sú taktiež z dreva. Viac informácií o ponuke nájdete TU.

1-izbový byt typu bauring na Moskovskej ulici

Cena: 77 000 €

Realitná kancelára 5S Dado ponúka aj jednoizbový byt na banskobystrickom sídlisku Fončorda. Byt typu bauring je čiastočne zrekonštruovaný a nachádza sa na predposlednom poschodí zrekonštruovaného a zatepleného obytného domu s výťahom. Celková výmera bytu je 29,95 m2.

V cene nehnuteľnosti je aj nábytok, ktorý je vyrobený na mieru. V murovanom jadre sa nachádza sprchový kút, toaleta, pračka a umývadlo. Disponuje varnou elektrickou doskou. Príslušenstvo bytu tvorí aj pivnica v suteréne obytného domu. V prípade dohody je možné ponechať si jeho kompletné zariadenie. Celý inzerát nájdete TU.

Apartmán v apartmánovom dome  so saunou, bazénom a terasou na Donovaloch

Cena: 88 000 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka na predaj apartmán v horskej obci Donovaly, v blízkosti Banskej Bystrice. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí apartmánového domu Šafrán. Pozostáva z vonkajšej terasy, obývacej izby s kuchynským kútom, vstupnej haly, spálňového priestoru a kúpeľne so spoločným WC. Jeho celková výmera je 43,01 m².

Výhodou apartmánu je vonkajšia terasa so sedením, na ktorej si budúci majiteľ môže vychutnať večernú šálku čaju, či raňajky v lete. Orientáciu má na východ. Súčasťou vybavenia komplexu Šafrán je spoločná vstupná hala, sauna a bazén s terasou. V bezprostrednej blízkosti apartmánu sa nachádza spoločná lyžiareň, ktorú je možné využiť ako odkladací priestor, reštaurácia a verejné parkovisko. Ďalšie informácie o ponuke nájdete TU.