Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

4-izbový byt v Podlaviciach

Pre záujemcov o väčšie bývanie je k dispozícii na predaj tento 4-izbový byt s lodžiou na ulici Povstalecká, v Banskej Bystrici, časti Podlavice. Priestranná nehnuteľnosť je vo vypratanom stave, čo umožňuje novým majiteľom realizovať nielen dispozičné zmeny, ale aj zariadiť si interiér podľa vlastných potrieb a vkusu. Celková výmera podlahovej plochy bytu, ktorý sa nachádza na 2. poschodí, je 82,19 m². Nehnuteľnosť prešla v roku 2019 rekonštrukciou, rámci ktorej bolo prerobené jadro, ktoré je murované. Vymenené tiež boli podlahy v niektorých miestnostiach, interiérové dvere, kuchynská linka a obklad v kuchyni. Jeho cena je necelých 160-tisíc eur a všetko podstatné sa dozviete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v Majeri

Jedinečná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú svoje prvé bývanie môže byť tento 1-izbový byt s celkovou výmerou 30 m². Situovaný je v Majeri v Banskej Bystrici a pred rokom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zariadenie a vybavenie bytu je zánovné a môžete sa hneď nasťahovať. Budova, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, bola kompletne zrekonštruovaná od základov po strechu. Samozrejmosťou je výťah, ktorý Vás vyvezie na 3. poschodie. Byt je situovaný na južnú stranu, čo vám garantuje maximálnu úsporu energie. Jeho cena je na súčasné pomery veľmi prijateľná, reč je o sume 64-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Na predaj je aj tento čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Magurská, v mestskej časti Sásová. Celková plocha nehnuteľnosti je 62,87 m² a ide o byt so slnečnou lodžiou orientovanou na východ. Nachádza sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu. Nehnuteľnosť prešla v roku 2011 čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola uskutočnená rekonštrukcia bytového jadra, výmena kuchynskej linky, podlahovej krytiny a čiastočne aj dverí. Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a na chodbe je dlažba. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne. Jeho cena je 147-tisíc eur a viac si môžete prečítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.