Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Za 168-tisíc eur je na predaj tento trojizbový byt v Banskej Bystrici na Švermovej ulici. s Celková podlahová výmera je 65 m², byt je kompletne a kvalitne rekonštruovaný. Nachádza sa na štvrtom poschodí, prislúcha k nemu zateplený balkón a vystierkovaná pivnica. Bytový dom je zateplený a taktiež prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené rozvody, vymenil sa výťah a aj strecha a zrekonštruované bolo aj schodisko, vrátane spoločných priestorov. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Fortničke

Ak hľadáte dostupnú nehnuteľnosť v blízkosti centra mesta, v tom prípade je tu pre vás tento dvojizbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite na Fortničke. Úžitková plocha bytu, ktorý sa nachádza na prízemí (vyvýšenom poschodí) je 61,5 m² a v minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V rámci nej boli vymenené pôvodné okná za plastové a pribudli aj nové bezpečnostné dvere. Pozostáva zo samostatnej kuchyne, izby, obývačky, kúpeľne s WC, komory a chodby. Nehnuteľnosť je situovaná v tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na konci slepej ulice. Cena je 133-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete aj na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj veľký 3-izbový byt v Banskej Bystrici, na Sitnianskej ulici (Sásová). Výmera bytu je takmer 70 m², s oknami na západ a východ. Disponuje tromi priestrannými nepriechodnými izbami, ďalej kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, veľká predsieň, loggia, latková pivnica a kočikáreň / bicykliareň v suteréne. Čiastočná rekonštrukcia vrátane čiastočnej výmeny elektroinštalácie ako aj ponechanie väčšiny zariadenia v byte umožňuje okamžité nasťahovanie. Bonusom je tiež možnosť parkovania z obidvoch strán domu. Cena je pomerne prijateľná, a to 141-tisíc eur. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.