Na začiatku augusta minulého roka pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

3-izbový byt na Kukučínovej ulici v centre Bystrice

Cena: 134 900 €

Realitná kancelária DO DOMČEKA v spolupráci so stavebnou spoločnosťou ponúka 3-izbový byt s lodžiou na ulici Kukučínova v centre mesta Banská Bystrica s orientáciou na na všetky svetové strany. Celková plocha nehnuteľnosti je 64,49 m² a nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží. K bytu patrí murovaná pivnica umiestnená na medziposchodí bytového domu. V byte sú plastové okná. Pozostáva zo vstupnej haly, dvoch obytných izieb, obývacej izby, kuchynského kúta, šatníka, lodžie a kúpeľne s WC.

V nehnuteľnosti sa realizovala kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa: rekonštrukciu jadra, funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu, montáž podlahových krytín, nové omietky, výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti, montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií, zabezpečenie zdrojov vykurovania, výmenu obložkových zárubní a dverí a novú kúpeľňu vrátane sanity. Viac informácií o ponuke nájdete TU.

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou na Uhlisku

Cena: 138 700 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka 3-izbový byt s lodžiou na ulici Trieda SNP. Celková plocha nehnuteľnosti je 73,3 m² a nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží. K bytu patria dve murované pivnice. Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Disponuje lodžiou orientovanou na juh s výhľadom do zelene.

V nehnuteľnosti sa realizovala kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňala funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu, rekonštrukciu jadra, montáž podlahových krytín, nové omietky či výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti. Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. V jeho blízkosti sa nachádza železničná aj autobusová stanica. Viac informácií nájdete TU.

Novostavba dvojpodlažného 5-izbového rodinného domu na Lazovnej ulici

Cena: 298 353 €

Winners Reality ponúka na predaj dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou projektu „5house“ – zástavby piatich radových domov s plochou strechou. Novostavba disponuje veľkou terasou, 3 kúpeľňami s 3 WC a 3 parkovacími miestami. Celková výmera úžitkového plochy domu je 174 m2 (vnútorná výmera domu 151 m2 + výmera krytej terasy 23 m2) a celková výmera terasy je 60 m2 (z toho krytá časť je 23 m2).

Celá nehnuteľnosť pozostáva z domu (vrátane jeho vybavenia), pozemku pod domom, za domom a pod parkovacími státiami. Disponuje aj podielmi na príjazdových komunikáciách až po štátnu cestu. Pri stavbe boli použité kvalitné a moderné materiály a technológie. Je v stave holodom, čo je ideálne riešenie, ak si chcete dom zariadiť podľa svojej predstavy. Viac o tejto realitnej ponuke sa dočítate TU.