O.Z. za! amfiteáter pozýva v sobotu 19. decembra o 16.30 h na banskobystrický amfiteáter, na druhý ročník podujatia s názvom Vianoce na amfiteátri.

Bude sa premietať film S tebou ma baví svet, a opäť nebude chýbať ani teplý punč či kapustnica.

amfiteater banska bystrica autor fotografie_Martin Dubovský

Hoci Poklad na striebornom jazere vo veľkom uzavrel prvú sezónu Letného kina na amfiteátri, nebola to bodka tohtoročnej premietacej sezóny. Vzhľadom na minuloročný úspech predvianočných Pelíšok sa O.Z. za! amfiteáter rozhodlo pokračovať v „tradícii“ Vianoc na amfiteátri, a tentorkát premietne ďalšiu filmovú klasiku.

s tebou mne bavi svet amfiteaterKultovú rodinnú komédiu S tebou ma baví svet pozná asi každý a každá. Zimná pánska jazda troch otcov a ich detí v zasneženej krajine je pre mnohých súčasťou vianočného televízneho programu. Čo tak ale zažiť tento rodinný rituál na amfiteátri? Aj Pelíšky či Winnetou ukázali, aké to je zdieľať niektoré doslova „zľudovené“ scény pod holým nebom s ďalšími desiatkami či stovkami ľudí, s výhľadom na nočnú Bystrickú panorámu. A zimy sa netreba obávať, bude sa opäť variť punč i kapustnica, a nezabudnite deky pod pazuchy.

Takže atmosféra vianočného trhu sa nezdrží len na námestí, ale v sobotu bude opäť prítomná aj na amfiteátri. Vstupné bude 2,5 / 3,5 Eur, pričom je pripravené aj špeciálne rodinné vstupné 5 Eur. Stačí splniť podmienku: aspoň jedno dieťa a aspoň jeden rodič alebo starý rodič. Akutálne informácie budú organizátori uverejňovať aj na facebook evente podujatia.