Je to tu. Vďaka portálu BBonline.sk a cestovnej kancelárii A-TOUR sa niekoľkí z vás dostanú toto leto k moru aj zadarmo, len vďaka troche šťastia pri záverečnom žrebovaní. Celých šesť týždňov a teda  šesť kôl, ste mali možnosť minimálne trikrát sa zapojiť do našej veľkej letnej súťaže K moru aj online!

František Čóri pri žrebovaní víťazov zo 127 čísel, pod ktorými sa ukrývali mená súťažiacich.

Celkovo sa do súťaže aspoň raz zapojilo 253 jednotlivcov, ktorí vyplnili náš súťažný formulár celkovo 783 krát. Z 253 len 203 súťažiacich splnilo podmienky minimálne trojkolovej účasti a po kontrole minimálne troch správnych odpovedí zostalo v záverečnom pomyselnom osudí presne 127 súťažiacich. Z nich konateľ CK A-TOUR František Čóri elektronicky vyžreboval troch štastlivcov, ktorí sa vďaka našej súťaži dostanú na pláže Chorvátska, respektíve Bulharska. Víťazov sme už telefonicky kontaktovali.

1. cena – autobusový zájazd s polpenziou do Chorvátska pre 2 osoby – víťaz:
Janette Martinková, Banská Bystrica.

2. cena – letecký zájazd s raňajkami do Bulharska pre 1 osobu – víťaz:
Ivan Alberty, Banská Bystrica.

3. cena – autobusový zájazd s polpenziou pre do Chorvátska pre 1 osobu – víťaz:
Ivana Cukerová, Zvolen.

Ak ste v našej súťaži neuspeli, dávame vám do pozornosti výhodné  last-minute ponuky CK A-TOUR pre destinácie v Bulharsku a Chorvátsku. Viac informácií nájdete na web stránke a-tour.sk…

Pre poriadok uvádzame ešte správne odpovede všetkých kôl našej súťaže:

Prvé kolo – Aspoň dve turistické destinácie v Bulharsku z ponuky CK A-TOUR – Dve z nasledovných: Slnečné Pobrežie, Sozopol, Primorsko, Kiten. Druhé kolo – Je Kiten bližšie k Rumunsku alebo Turecku – Kiten je bližšie k Turecku. Tretie kolo – Leží Orebič na severe alebo na juhu Chorvátska? – Orebič leží na juhu Chorvátska. Štvrté kolo – Z ktorého letiska budú cestujúci odlietať a kam budú prilietať pri leteckých zájazdoch CK A-TOUR do Bulharska? – Lietať sa bude zo Sliača. Piate kolo – Do koľkej sezóny vstupuje tento rok CK A-TOUR? – CK A-TOUR poskytuje svoje služby aktuálne už 12. sezónu. Šieste kolo – Aké sú národné meny Bulharska a Chorvátska? – V Bulharsku majú menu Bulharský lev (leva) (BGL), v Chorvátsku je menou Chorvátska kuna (HRK).