Quantcast

V obchode s elektronikou v banskobystrickom obchodnom centre Europa koncom októbra neznámy páchateľ ukradol značkový mobilný telefón.

Polícia v Banskej Bystrici vyšetruje prípad prečinu krádeže, ku ktorému došlo koncom októbra 2017 v jednej z predajní banskobystrického obchodného centra. Neznámy muž tu z pracovného stola v predajni s elektronikou ukradol voľne položený mobilný telefón iPhone 6 plus 16 GB.

Telefón je čiernej farby a jeho SN je F2LNJ0S4G5QQ a IMEI: 354378062992468. Pre vlastníka telefónu, ktorým je spoločnosť z Bratislavy, vznikla krádežou škoda vo výške viac ako 670 eur.

“Touto cestou chceme požiadať občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po svedkoch krádeže. Žiadame všetkých, ktorí by vedeli podať akékoľvek informácie ku krádeži, prípadne by spoznali osoby na fotografiách, aby to oznámili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158. Ide totiž o osoby, ktoré by mohli napomôcť k objasneniu tohto prípadu,” dodáva hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.