Banskobystrické multikino Cinemax predstavuje program na nasledujúci týždeň. Na plátnach kinosál nebude núdza o akciu, zábavu, či hlbšie emócie. Na svoje si prídu opäť fanúšikovia rôznych žánrov.

Štvrtok prinesie tentokrát len jednu premiéru. Pokémoni sa vo veľkom vrátia na plátna, tentokrát vďaka Detektívovi Pikachu. V nasledujúcom týždni sa môžeme tešiť aj na predpremiéru tretej časti Johna Wicka. Nebude chýbať ani Babská jazda a pre zástupkyne nežnejšieho pohlavia je pripravená francúzska komédia Daddy Cool. V rámci Artmax filmu sa diváci budú môcť pozrieť na maďarský tínedžerský thriller Nebezpečné city.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

Pokémon Detektív Pikachu

Animovaný, dobrodružný, akčný, USA/ Japonsko, 104 min.

Obľúbená elektrizujúca príšerka Pikachu pátra spolu s Timom, dvadsaťjeden ročným chlapcom, po jeho zmiznutom otcovi, úspešnom detektívovi. Novovzniknutá dvojica je ako stvorená na spoluprácu, keďže Tim je jediným človekom, ktorý rozumie reči svojho pokémonského partnera, zatiaľ čo ostatní počujú len známe „pika – pika“. Ak chcú spoločne prísť záhade na kĺb, čaká ich obrovské dobrodružstvo v neónom ožiarených uliciach veľkomesta Ryme City. Ľudia a Pokémoni tam žijú bok po boku bez toho, aby tušili, že ich spolunažívanie bude čeliť nevídanej hrozbe.

John Wick 3: Parabellum – predpremiéra

V stredu 15. mája o 20.30 h. 

Akčný, thriller, USA, 131min.

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie.

Babská jazda s filmom Daddy Cool

V utorok 14. mája o 18.00 h.

Komédia, Francúzsko, 97 min.

Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú škôlku a vedie ju hlavne veľmi svojsky. Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.

Nebezpečné city – Artmax film

V stredu 15. mája o 18.00 h.

Eszter sa strasti tínedžerského veku pokúša prekonať vo svete máng. Svojich rovesníkov sleduje s akýmsi nadhľadom, od nich je pre ňu omnoho dôležitejší zvýšený záujem, ktorý jej prejavuje jej profesor angličtiny. Keď učiteľ náhle opustí školu, s Eszter to vážne zamyká, stráca zem pod nohami. Musí sa vnoriť do sveta svojich rovesníkov, vyrovnať sa so všetkými ich problémami, ako je márnomyseľnosť a rôzne citové výkyvy. Film „Nebezpečné city“ je prvým maďarským tínedžerským thrillerom o láske, ktorá sa stáva obeťou online stalkingu, plného vzrušujúceho napätia.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.