Modré hory k nám už priviedli Astronautalisa a Aby Wolf a na september si pripravili ďalšieho luxusného hosťa.

ANDY THE DOORBUM
Prapodivný pesničkár z Los Angeles sa vracia na Slovensko. Hovoriť o folku by bolo nefér, veď dunia pod tým beaty, lo-fi to tiež nie je, a ku všetkému to trocha pripomína aj divadelné predstavenie. Andy je pesničkár, básnik, všetko, a vedz, že na jeho koncert istotne nezabudneš.
Bene o ňom rapuje v skladbe “Luxus clan” – “v daktorých vesmíroch sme lúzri, a je to oka, v tom našom sa boh volá Andy the Doorbum”
Prídi si vypočut tohto modrohorského boha.

MODRÉ HORY
Modré hory koncom roku 2017 oslávili desať rokov od nahratia prvého dema vydaním nového albumu Luxus clan a konečne sa zastavia aj u nás v Záhrade. Veľa žvástov, beaty, tóny, všetko.

Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z predstavenia nového albumu Luxus clan. Motto “nudnejší jak život” vymenili za “o všetkom a o ničom rap”, ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik.

Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety a cez tie nádychy a výdychy, začnú vypadávať vety. Poď sa aj ty nájsť v tom beate s Luxus clanom. Čau ty tam!

Modráky a Andy istotne zahrajú aj svoje dve spoločné skladby z albumu Luxus clan a to “WTF is Winnetou?” a “taktotoánotaktotoznie”. Buď pri tom!

Predpredaj: https://tootoot.fm/en/events/5b7ac7f995b07c08282dfd9f

Vstupné 6 €.