Predchádzajúci týždeň nám priniesol pekné slnečné počasie pri príjemných teplotách v okolí šiestich stupňov. Nasledujúci týždeň sa v teplotách odlišovať výraznejšie nebude, avšak pribudne oblačnosť z ktorej môžeme očakávať výraznejšie dažďové prehánky, ktoré budú striedané občasným snežením.

vyhlad na bansku bystricu, pocasie banska bystricaPondelok (23.2.) vystúpi denná teplota na 6 stupňov Celzia. Celý deň bude zamračený a môžeme očakávať aj mierny dážď, ktorý bude sprevádzať celý deň.

Utorok (24.2.) vystúpi denná teplota na 8 stupňov Celzia. Celý deň bude zamračený, občasne sa môžu vyskytnúť aj menšie prehánky. Nočná teplota neklesne pod 2 stupne.

Streda (25.2.) bude tak isto zamračená a môžeme očakávať aj výraznejšie prehánky počas celého dňa. Teplota vystúpi na 5 stupňov Celzia.

Štvrtok (26.2.) sa dážď upokojí, avšak mierne prehánky sa objaviť môžu. Denná teplota vystúpi na 4 stupne Celzia, nočná neklesne pod 1 stupeň.

Piatok (27.2.) teplota vystúpi na 5 stupňov Celzia a pri zvýšenej oblačnosti môžeme očakávať mierne sneženie a dážď.

Sobota (28.2.) prinesie zníženú oblačnosť a dennú teplotu v okolí šiestich stupňov Celzia. Nočná teplota klesne na -3 stupne.

Nedeľa (1.3.) bude zamračená pri teplota troch stupňov. Môžeme očakávať sneženie, ktoré by malo pretrvať počas celého dňa.