Už tretí júlový týždeň nám prinesie striedavé počasie. Začiatok týždňa bude v znamení ochladenia, avšak koniec týždňa môžeme očakávať tropické teploty.

Pocasie, prostredie, priroda Banska Bystrica 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.

Pondelok (13.7.) odštartuje nový týždeň výraznejším ochladením. Denné teploty nevystúpia nad 23 stupňov Celzia, dažďa sa však obávať nemusíme.

Utorok (14.7.) prinesie zvýšenú oblačnosť, z ktorej pri dennej teplote 23 stupňov občasne aj zaprší. Nočná teplota nebude nižšia ako 16 stupňov.

Streda (15.7.) bude slnečná a denná teplota vystúpi na 24 stupňov Celzia.

Štvrtok (16.7.) bude oteplenie pokračovať, denná teplota vystúpi na 27 stupňov Celzia. Tá nočná by nemala byť nižšia ako 18 stupňov.

Piatok (17.7.) budú teploty atakovať 30 stupňov Celzia. Môžeme očakávať jasný a slnečný deň, k večer pribudne menšia oblačnosť.

Sobota (18.7.) prinesie tropické teploty, ktoré môžu vystúpiť na 35 stupňov Celzia. Večerom môžeme očakávať aj dážď a miestami búrky z tepla.

Nedeľa (19.7.) bude v znamení mierneho ochladenia, denné teploty vystúpia na 28 stupňov Celzia. Počas polooblačného dňa však nemusíme očakávať žiadne dažďové prehánky.