V noci zo soboty na nedeľu sa počasie prudko zmenilo, a tak horúce dni na pár dní vystriedajú tie chladnejšie. Už koncom týždňa si však znovu budeme môcť užiť pravé letné počasie s dennými teplotami vzduchu okolo tridsať stupňov Celzia.

Pondelok (21.8.) má byť jasno alebo len malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 9 do 11 stupňov Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 18 až 20 stupňov Celzia.

Utorok (22.8.) má priniesť prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 17 až 19 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť od 8 až do 10 stupňov Celzia.

Streda (23.8.) prinesie polooblačnú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 14 až do popoludňajších 20 stupňov Celzia.

Štvrtok (24.8.) prinesie z rána polooblačnú až oblačnú oblohu a rannú teplotu okolo 15 stupňov Celzia. Počas dňa sa oblačnosť má rozpadať, a tak v poobedňajších hodinách očakávame jasnú oblohu. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 24 stupňov.

Piatok (25.8.) bude v znamení takmer jasnej oblohy s rannou teplotou okolo 18 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 27 stupňov Celzia.

Sobota (26.8.) má byť slnečná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 20 až do popoludňajších 29 stupňov Celzia.

Nedeľa (27.8.) bude v znamení jasnej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 21 až do popoludňajších 29 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.