Quantcast

Rozkvitnuté kašky a už i snežienky dávajú jasne najavo, že zima v Banskej Bystrici končí. A to aj napriek tomu, že naplno ani neprišla.

slnko zapad pocasie rudolf kubik fotoPondelok (17.2.) bude v Banskej Bystrici polooblačno a bez zrážok. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 2 do 9 stupňov nad nulou.

Utorok (18.2.) prinesie postupný nárast oblačnosti. Dažďové zrážky môžu prísť až večer. Ráno môže teplota vzduchu klesnúť mierne pod nulu a popoludní stúpne na úroveň 8 stupňov Celzia.

Streda (19.2.) bude v Banskej Bystrici prevažne oblačná a najmä dopoludnia aj daždivá. Teplomery budú ukazovať od +3 do +9 stupňov Celzia.

Štvrtok (20.2.) by mal byť dopoludnia opäť mierne upršaný, ale neskôr sa obloha vyjasní. Teploty vzduchu budú opäť v rozmedzí od troch do deviatich stupňov.

Piatok (21.2.) môže byť ešte ráno jasno, aj keď vylúčená nie je hmla. Neskôr začne pribúdať aj vysoká oblačnosť a večer nie sú vylúčené dažďové zrážky. Skoro ráno môže byť teplota vzduchu na úrovni -1, popoludní najviac +8 stupňov Celzia.

Sobota (22.2.) bude stále oblačná, zrážky sa ale nepredpokladajú. Teploty budú v rozmedzí od dvoch do ôsmich stupňov Celzia.

Nedeľa (23.2.) má byť predbežne nad Banskou Bystricou polooblačno, neskôr jasno. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od bodu mrazu do piatich stupňov Celzia.