Počas druhého novembrového týždňa môžeme v Banskej Bystrici očakávať spočiatku malú, v druhej polovici týždňa premenlivú oblačnosť. Z nej by úhrn zrážok predbežne podľa meteorológov prameniť nemal. Najvyššie denné teploty vzduchu sa budú pohybovať okolo úrovne desiatich stupňov Celzia.

Pondelok (8. 11.) bude zrána zamračený, no obloha sa postupne počas dňa vyjasní, pričom pršať z nej nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu cez deň dosiahnu 8 až 10 stupňov Celzia. V noci sa ochladí na 0 až -2 °C.

Utorok (9. 11.) prinesie len minimálnu oblačnosť bez úhrnu dažďových zrážok. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najvyšších denných 9 až 11 do nočných 0 až -2 stupňov Celzia.

Streda (10. 11.) prinesie spočiatku minimálnu, v druhej polovici dňa premenlivú oblačnosť. Teploty vzduchu sa cez deň vyšplhajú na 9 až 11, v noci klesnú na +1 až -1 °C.

Štvrtok (11. 11.) sa bude niesť v znamení prevažne polojasnej oblohy, z ktorej by opäť pršať predbežne nemalo. Cez deň sa oteplí na 10 až 12 stupňov Celzia. Teploty vzduchu v noci klesnú na +2 až 0 °C.

Piatok (12. 11.) má byť dňom s premenlivou oblačnosťou, opäť bez dažďa. Teploty vzduchu sa budú pohybovať v rozmedzí denných 9 až 11 a nočných +2 až 0 stupňov Celzia.

Sobota (13. 11.) prinesie taktiež premenlivú oblačnosť, predbežne bez zrážok. Teploty vzduchu z najvyšších denných 9 až 11 v noci klesnú na +1 až -1 °C.

Nedeľa (14. 11.) má zakončiť druhý novembrový týždeň v duchu zväčšenej oblačnosti, z ktorej úhrn zrážok predbežne podľa meteorologických modulov prameniť nemá. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najvyšších denných 8 až 10 do nočných 0 až -2 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.