Letné prázdniny žiakom a väčšine študentov končia a s nimi i čas letných dovoleniek. Nový týždeň sa ale chystá prekvapiť všetkých, ktorí sa už s vysokými teplotami rozlúčili.

pocasie sidlisko oblakyPondelok (1.9.) bude zamračený a upršaný, najviac dažďových zrážok musíme očakávať dopoludnia. To budú teploty vzduchu len na úrovni okolo 16 stupňov, popoludní najviac 22 stupňov Celzia.

Utorok (2.9.) školákom cestu za ich povinnosťami neuľahčí. Bude prevažne zamračená obloha, z ktorej môže popoludní pršať. Teplota vzduchu sa vyšplhá na najviac 24 stupňov Celzia.

Streda (3.9.) má byť už polooblačno a bez zrážok. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 17 do popoludňajších 26 stupňov.

Štvrtok (4.9.) bude prevažne jasno a teplo. Popoludní teplomery v tieni ukážu aj 27 stupňov Celzia. Viac oblakov príde až podvečer, pršať by z nich ale ešte nemalo.

Piatok (5.9.) má byť síce už viac oblačný, zrážky sa však stále vyskytnú len ojedinele a teplota vzduchu bude popoludní stále na úrovni okolo príjemných 26 stupňov Celzia. Ráno bude ale chladno, len okolo 16 stupňov Celzia.

Sobota (6.9.) by mala byť podľa predbežnej predpovede zamračená a popoludní i upršaná. Teploty klesnú na maximá okolo 22 stupňov Celzia.

Nedeľa (7.9.) má byť pre maratóncov obloha prevažne jasná a teplota pre šport priam ideálna, a to do 24 stupňov Celzia.