Vo štvrtom týždni sa v Banskej Bystrici dočkáme aj ochladenia. Teploty by mohli trvalejšie klesnúť pod bod mrazu.

pocasiePondelok (20.1.) bude zamračený a počas celého dňa je predpoklad slabého dažďa.  Ráno bude najmenej okolo plus 4 stupne Celzia, popoludní najviac 7 stupňov.

Utorok (21.1.) môže byť ešte dopoludnia upršaný, ale obloha sa neskôr začne mierne vyjasňovať a dážď už popoludní nehrozí. Ráno opäť teplomery ukážu 4 stupne, popoludní najviac 8 stupňov Celzia.

Streda (22.1.) by mala byť jasnejšia, ale zároveň chladnejšia. Ráno budú teploty okolo dvoch, popoludní najviac okolo plus štyroch stupňov Celzia. V stredu bude zároveň fúkať silnejší severný vietor, ktorý zníži pocitovú teplotu.

Štvrtok (23.1.) predbežne má priniesť prevažne jasnú oblohu, lenže či na Bystricu zasvietia slnečné lúče, bude závisieť od rozplynutia hmly, ktorá sa môže udržať aj počas celého dňa. Ráno bude teplota mierne pod nulou, popoludní stúpne na najviac plus 3 stupne Celzia.

Piatok (24.1.) bude prevažne jasný s teplotou od ranných -5 stupňov až po popoludňajšie plus 2 stupne Celzia.

Sobota (25.1.) podľa predbežnej predpovede bude jasná, ale večer môže oblačnosti pribudnúť. Teploty budú v rozmedzí od -8 do plus 2 stupne Celzia.

Nedeľa (26.1.) by mala byť oblačnejšia, s možnosťou slabšieho sneženia. Vonkajšie teplomery ukážu od -6 do plus 1 stupňa Celzia.