Po prvoaprílovom týždni, ktorý do Bystrice priniesol naozaj bláznivé počasie spolu s výrazným snehovými prehánkami, sa jar v tomto týždni vráti.

pocasie banska bystricaPondelok (13.4.) nám prinesie zamračený deň, kedy môžeme poobede očakávať aj slabšiu dažďovú prehánku. Teplota však bude viac než príjemná, počas dňa vystúpi na 18 stupňov, v noci neklesne pod 4 stupne Celzia.

Utorok (14.4.) vystúpi denná teplota iba na 12 stupňov Celzia. Obloha bude počas celého dňa zamračená avšak dážď by sme z nej očakávať nemali. V noci teplota neklesne pod 8 stupňov.

Streda (15.4.) prinesie opäť príjemné jarné počasie, kedy denná teplota vystúpi na 18 stupňov Celzia a nad Bystricou vykukne aj slnko.

Štvrtok (16.4.) bude najteplejším dňom týždňa. Denná teplota bude až 20 stupňov Celzia pri polooblačnej oblohe. Nočná neklesne pod 14 stupňov.

Piatok (17.4.) nám prinesie do Bystrice zamračený deň s teplotou okolo 18 stupňov Celzia. Mali by sme sa pripraviť na dážď, ktorý by mal trvať počas celého dňa.

Sobota (18.4.) príde do Bystrice výrazné ochladenie, oproti piatku klesne denná teplota až o 12 stupňov. Celá sobota bude v znamení výraznejších dažďových prehánok. V noci by však mrznúť nemalo.

Nedeľa (19.4.) ukončí nasledujúci týždeň teplotou najviac 8 stupňov Celzia. Okrem dažďu môžeme očakávať aj mierne snehové prehánky.