Zima sa zatiaľ stále len pripravuje na svoj nástup, no i jeseň dáva zabrať. Čoraz kratšie dni sprevádzajú takmer každodenné hmly a zamračená obloha.

pocasie banska bystricaPondelok (10.11.) bude prevažne zamračený s rannou hmlou, ktorú postupne rozoženie silnejúci vietor. Drobný dážď ráno vylúčený nie je, neskôr by ale pršať nemalo. Teplota vzduchu sa vyšplhá na maximálne 14 stupňov.

Utorok (11.11.) má byť bez zrážok, síce s rannou hmlou, ale opäť ju rozfúka silnejúci vietor. Slnka by malo byť najmä okolo poludnia viac, pričom teplota vzduchu bude ráno okolo 8 a popoludní najviac 15 stupňov.

Streda (12.11.) bude o niečo viac oblačná než utorok, no teploty vzduchu sa ešte stále vyšplhajú popoludní najviac k 15-tim stupňom. Zrážky predpokladané nie sú.

Štvrtok (13.11.) by mal priniesť stále prevažne zamračenú oblohu s teplotou do 13 stupňov Celzia. Popoludní a podvečer by nás nemal prekvapiť aj slabší dážď.

Piatok (14.11.) bude podľa predbežnej predpovede prevažne oblačný, avšak bez zrážok. Teplota vzduchu krátko popoludní mierne preskočí 15 stupňov Celzia.

Sobota (15.11.) nebude dopoludnia veľmi lákať k volebným urnám, keďže vonku bude sychravo a zahmlene. Počas dňa má ale hmla stúpnuť a nad ňou sa vynorí síce prevažne zamračená obloha, no s občasne môžu prekukovať slnečné lúče. Na popoludňajšiu prechádzku sa tak môžete vybrať pri teplote do 15 stupňov.

Nedeľa (16.11.) prinesie zamračenú oblohu a dažďové zrážky počas takmer celého dňa. Teploty sa budú počas celého dňa pohybovať len do úrovne 10 stupňov Celzia.

Pondelok (17.11.) bude síce sviatočný, no oddychu počasie priať nebude. Teploty stúpnu nanajvýš na 8 stupňov Celzia a počas celého dňa bude pršať. Deň znepríjemní aj silnejší nárazový vietor.