Quantcast

Mierna zima bude v Banskej Bystrici pokračovať aj v siedmom kalendárnom týždni.

slnko zapad pocasie rudolf kubik fotoPondelok (10.2.) začne hmlou, ale obloha nad ňou bude prevažne jasná až do popoludňajších hodín. Večer nie sú vylúčené ani dažďové zrážky. Teplota sa bude pohybovať v rozmedzí od 0 do 5 stupňov Celzia.

Utorok (11.2.) bude oblačný a do popoludňajších hodín aj daždivý. Vonkajšie teplomery ukážu od jedného do štyroch stupňov Celzia.

Streda (12.2.) môže priniesť menšie zrážky ešte v ranných hodinách, neskôr bude obloha zamračená a bez dažďa či sneženia. Teploty budú v rozmedzí od -3 do plus 6 stupňov Celzia. Ráno si preto treba dať pozor na ľadom pokryté chodníky.

Štvrtok (13.2.) bude polooblačno, neskôr prevažne zamračené. Teplota vzduchu bude ráno tesne pod bodom mrazu, popoludní najviac +4 stupne Celzia.

Piatok (14.2.) v ranných hodinách nie je vylúčené menšie sneženie, cez deň zrážky predpokladané nie sú, večer sa môžu vrátiť v podobe dažďa. Obloha tak bude prevažne zamračená pri dennej teplote od -3 do +4 stupne Celzia.

Sobota (15.2.) môže byť predbežne najteplejším dňom týždňa v Banskej Bystrici. Obloha bude prevažne zamračená, dopoludnia nie sú vylúčené dažďové zrážky, ale teplomery ukážu od +3 do +9 stupňov Celzia.

Nedeľa (16.2.) bude stále oblačná, ale teploty vzduchu poklesnú, keď stúpnu najviac k štyrom stupňom Celzia a večer poklesnú až tesne pod bod mrazu. Ochladenie má sprevádzať aj silnejší nárazový vietor.