Po víkendovom snežení môže ďalšia biela pokrývka v meste pribudnúť aj počas nového týždňa. Teploty ale budú počas dní stúpať aj nad bod mrazu. Občasné sneženie sa tak miestami môže zmeniť na dážď.

snehPondelok (27.1.) bude mrazivý. Ráno budú teploty len okolo -7 stupňov, popoludní najviac -2 stupne Celzia. Sneženie sa môže objaviť v menšej miere len ráno. Počas dňa bude obloha zamračená.

Utorok (28.1.) má byť naďalej chladný, ale obloha bude jasnejšia, aj keď stále prevažne oblačná. Teploty vzduchu sa budú pohybovať v rozmedzí od -7 do -1.

Streda (29.1.) prinesie nárast oblačnosti a popoludní aj snehové zrážky. Teplota vzduchu bude ráno okolo úrovne -4 stupne Celzia a popoludní stúpne na najviac plus 2 stupne.

Štvrtok (30.1.) môže stále byť v znamení sneženia, ktoré by malo do poludnia ustať. Teploty vzduchu budú pri zamračenej oblohe v rozmedzí od -2 do +2 stupňov Celzia.

Piatok (31.1.) preverí banskobystrických cestárov, pretože predbežne môže priniesť výraznejšie snehové zrážky. Obloha bude aj preto zamračená a teplomery budú stále ukazovať -2 až plus 2 stupne Celzia.

Sobota (1.2.) podľa prvotných predpovedí privíta ráno stále snežením, to ale nebude celodenné. Teplota vzduchu bude ráno -2, popoludní najviac +3 stupne.

Nedeľa (2.2.) by mala byť zamračená s možnosťou snehových zrážok. Teplota vzduchu bude v rozmedzí od -2 do +2 stupňov.