Nasledujúci týždeň sa po piatkovej snehovej nádielke mierne ustáli. Denné teploty sa budú pohybovať okolo nuly, tie nočné však budú klesať aj na -10 stupňov. Sneženie by sa však malo objaviť iba občasne a hlavne v menšej intenzite. 

pocasie sneh priroda zima, BBonline.sk |REGIONAL MEDIA, s.r.o.Pondelok (2.2.) sa bude denná teplota pohybovať okolo 0 stupňov Celzia. Oblačnosť po obede ustúpi a Bystrica si užije aj slnečné lúče. V noci klesne teplota na – 8 stupňov Celzia.

Utorok (3.2.) sa oproti pondelku ochladí o dva stupne. Oblačnosť pribudne až v poobedňajších hodinách a v noci môžeme očakávať mierne sneženie. Nočná teplota klesne na -5 stupňov Celzia.

Streda (4.2.) bude oproti utorku teplejšia, denná teplota vystúp až na 2 stupne. Od rána môžeme pri zvýšenej oblačnosti očakávať sneženie, poobede by mala oblačnosť ubudnúť a sneženie prestať. Nočná teplota klesne oproti dennej výrazne až na – 8 stupňov.

Štvrtok (5.2.) bude polooblačný pri dennej teplote 1 stupeň Celzia. Nočná teplota klesne na -5 stupňov.

Piatok (6.2.) prinesie zvýšenú oblačnosť pri teplote 1 stupeň Celzia. Snežiť by však nemalo.

Sobota (7.2.) bude oproti piatku chladnejšia o tri stupne avšak prinesie úbytok oblačnosti. Poobede sa objaví aj slnko a preto bude tento deň ideálny na zimné športy. Nočná teplota klesne až na – 10 stupňov Celzia.

Nedeľa (8.2.) prinesie zvýšenú oblačnosť pri teplote jedného stupňa Celzia. Nedeľná noc by však mala patriť výraznejšiemu sneženiu.