počasieNa návštevy kúpalísk bude po krátkom ochladení vhodné počasie opäť aj počas nového týždňa. Avšak len v niektorých dňoch.

Pondelok (16.6.) bude dopoludnia polooblačný, popoludní prevažne oblačný i s možnosťou menšej prehánky. Ranná teplota bude okolo 15, popoludní najviac 22 stupňov Celzia.

Utorok (17.6.) má byť dopoludnia jasnejší. Popoludní a podvečer sa ale opäť môžu oblaky i s rizikom dažďa zoskupiť aj nad Banskou Bystricou. Teplota stúpne na najviac 24 stupňov.

Streda (18.6.) už bude prevažne jasná a teplota vzduchu bude od ranných 16 až po popoludňajších 26 stupňov Celzia.

Štvrtok (19.6.) by mal byť stále jasný, pričom viac oblakov by mohlo byť až podvečer. Zrážky ale nehrozia. Teplota počas dňa vystúpi na 25 stupňov Celzia v tieni.

Piatok (20.6.) prinesie o niečo viac oblakov, zrážky ale predpokladané nie sú. Naopak, stále by mali prevažovať slnečné lúče, ktoré prehrejú vzduch na najviac 23 stupňov Celzia.

Sobota (21.6.) má byť predbežne jasná, no teplota vzduchu sa mierne zníži, keď bude v rozmedzí od ranných 16 po poludňajších 21 stupňov Celzia.

Nedeľa (22.6.) by mala byť ešte chladnejšia a a tiež výrazne oblačnejšia, keď by po pár dňoch opäť malo i zapršať. Teplota vzduchu sa vyšplhá na najviac 20 stupňov Celzia.

Aktuálne počasie na Slovensku pre dnešný deň:

img