Zatiaľ čo daždivé počasie počas víkendu vystriedali príjemné jesenné teploty, už v úvode týždňa nás opäť čaká zamračená obloha, ale aj dažďové prehánky.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (24.10.) má byť oblačno až zamračené a zrána sa vyskytne aj dážď. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu v rozmedzí 4 až 6 stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje najviac na 11 až 13 stupňov Celzia.

Utorok (25.10.) má priniesť prevažne zamračenú oblohu a dážď. Najvyššia denná teplota vzduchu oproti pondelkovým hodnotám mierne stúpne, a to na 14 až 16 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať od 7 do 9 stupňov Celzia.

Streda (26.10.) prinesie ráno znovu dážď a zamračenú oblohu. Oblačnosť sa však postupne má rozpadať, a preto v poobedňajších hodinách môžeme očakávať takmer jasnú oblohu s najvyššou dennou teplotou vzduchu 13 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť približne 9 stupňov Celzia.

Štvrtok (27.10.) má priniesť jasnú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 3 do popoludňajších 9 stupňov Celzia.

Piatok (28.10.) má byť zamračený s dennou teplotou vzduchu približne 11 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu bude okolo 4 stupňov Celzia.

Sobota (29.10.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných sedem do popoludňajších 11 stupňov Celzia.

Nedeľa (30.10.) bude prevažne zamračená. Ranná, ale aj denná teplota vzduchu by sa mala pohybovať okolo 8 stupňov Celzia. Dopoludnia by sme mali počítať aj s dažďovými prehánkami.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.