Nasledujúci týždeň nám prinesie príjemné jesenné počasie. Užijeme si kopu slnka pri jesenných teplotách od 15 do 19 stupňov Celzia. Koncom týždňa k nám však dorazí oblačnosť a výrazné zrážky.

pocasie

Pondelok (28.9.) nás privíta polooblačným počasím pri dennej teplote, ktorá vystúpi na 17 stupňov Celzia. Nočná teplota klesne na 8 stupňov Celzia, počas celého dňa sa zrážok obávať nemusíme.

Utorok (29.9.) prinesie zrána oblačnosť, okolo obeda nás však čaká jasná slnečná obloha. Denná teplota vystúpi na 17 stupňov Celzia, na slnku to však určite bude o pár stupňov viac. V noci klesne teplota iba na 3 stupne Celzia.

Streda (30.9.) bude v znamení polooblačného dňa a ochladenia. Denná teplota klesne na 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (1.10.) denná teplota mierne vystúpi a vyšplhá sa na 15 stupňov. Deň však bude pekný, polooblačný, v noci klesne teplota na 7 stupňov.

Piatok (2.10.) prinesie polooblačný deň a oteplenie, kedy denná teplota vystúpi na 18 stupňov Celzia.

Sobota (3.10.) prinesie pekný jasný slnečný deň, s dennou teplotou nad 19 stupňov Celzia, vhodný na príjemnú jesennú prehánku.

Nedeľa (4.10.) môžeme očakávať výraznú zmenu počasie, denná teplota vystúpi na 15 stupňov Celzia a počas celého dňa budú padať výrazné zrážky.