Ďalší jesenný týždeň nám prinesie opäť premenlivé počasie. Denné teploty sa budú pohybovať medzi 8. a 12. stupňami, tie nočné budú klesať až na hodnoty v okolí štyroch stupňov Celzia. Slnko bude striedať dážď počas celého týždňa.

pocasie

Pondelok (19.10.) prinesie celkom príjemné jesenné počasie. Denná teplota síce nevystúpi na veľmi teplé hodnoty, avšak polooblačný deň bez dažďa s teplotou v okolí dvanástich stupňov Celzia, bude príjemným štartom do nového týždňa.

Utorok (20.10.) nás však vráti do jesennej reality. Denná teplota nevystúpi nad 8 stupňov, od rána až do poobedných hodín musíme rátať s dažďom. Nočná teplota klesne na 4 stupne Celzia.

Streda (21.10.) bude zrána ešte mierne upršaná, okolo obeda sa vyčasí, a vyjde aj slnko. Denná teplota vystúpi na 12 stupňov, nočná teplota neklesne pod 4 stupne Celzia.

Štvrtok (22.10.) prinesie chladný a upršaný deň. Od rána musíme byť pripravení na dennú teplotu, ktorá nevystúpi nad 8 stupňov Celzia, počas celého dňa môžeme očakávať občasné dažďové prehánky.

Piatok (23.10.) sa zobudíme do slnečného dňa, s dennou teplotou v okolí dvanástich stupňov Celzia. Nočná teplota však klesne na 4 stupne Celzia.

Sobota (24.10.) nám prinesie pekný jesenný deň, vhodný na prechádzky do prírody. Denná teplota počas slnečného dňa vystúpi na 14 stupňov Celzia.

Nedeľa (25.10.) ukončí týždeň síce zamračeným no hlavne nie upršaným dňom, kedy denná teplota vystúpi na 13 stupňov Celzia. V noci neklesne teplota pod 8 stupňov Celzia.