Nasledujúci týždeň by mali v meste pod Urpínom prevládať prevažne jasné dni s výnimkou pondelka, kedy očakávame polooblačno až oblačno. Najvyššie denné teploty vzduchu sa budú pohybovať v priemere na úrovni okolo 13 stupňov Celzia.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (18.4.) bude polooblačno až oblačno a cez deň sa môžu vyskytnúť aj prehánky. Najnižšiu rannú teplotu očakávame v rozmedzí od 10 až 12 stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje na príjemnejších 14 až 16 stupňov Celzia.

Utorok (19.4.) prinesie prevažne jasný deň s dennou teplotou vzduchu 13 až 15 stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota má byť od 6 do 8 stupňov Celzia.

Streda (20.4.) má byť prevažne jasná, no už s nižšou dennou, ale aj rannou teplotou vzduchu. Cez deň tak očakávame teplotu vzduchu okolo jedenásť stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota vzduchu by mala byť okolo štyroch stupňov Celzia.

Štvrtok (21.4.) bude v znamení jasného dňa s najnižšou rannou teplotou vzduchu tri stupne Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje na štrnásť stupňov Celzia.

Piatok (22.4.) má byť z rána a aj počas dňa jasná obloha. Podvečer však už očakávame zamračenú oblohu. Cez deň bude teplota vzduchu na úrovni okolo 15 stupňov Celzia, najnižšia ranná teplota má byť 5 stupňov Celzia.

Sobota (23.4.) so sebou prinesie veľkú oblačnosť, popoludní musíme počítať aj s dažďovými prehánkami. Najnižšia ranná teplota má byť okolo 10 stupňov Celzia a počas dňa očakávame najvyššiu teplotu vzduchu 13 stupňov Celzia.

Nedeľa (24.4.) nám prinesie podobné počasie ako v sobotu, najmä čo sa týka oblačnosti. Už od rána musíme počítať aj s výdatnejším dažďom. Najvyššia denná teplota oproti sobote poklesne na približne jedenásť stupňov Celzia, najnižšia ranná teplota bude približne deväť stupňov Celzia.

Ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.