Quantcast

Aj keď budú sviatky jari končiť pod prevažne zamračenou oblohou, teploty na teplomeroch začnú postupne stúpať.

pocasie banska bystrica

Pondelok (28.3.) prinesie Banskej Bystrici spočiatku malú oblačnosť, no postupne bude prevažovať zamračená obloha. V rámci sviatočného dňa očakávame maximálnu dennú teplotu vzduchu od 7 do 13 stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota bude od -1 do +1 stupňa Celzia.

Utorok (29.3.) má byť veľká oblačnosť, k večeru nie sú vylúčené ani prehánky. Denná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí od 8 do 14 stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota by mala byť na úrovni 2 až 4 stupne Celzia nad nulou.

Streda (30.3.) má byť z rána polojasná, no obloha sa postupne zamračí. Ráno očakávame teplotu vzduchu okolo plus štyri stupne Celzia. Počas dňa sa teplota vzduchu ohreje na plus trinásť stupňov Celzia.

Štvrtok (31.3.) má priniesť nad Banskú Bystricu jasnú oblohu s najvyššou dennou teplotou vzduchu 17 stupňov Celzia. Už ale aj ráno bude teplota príjemnejšia, okolo sedem stupňov Celzia.

Piatok (1.4.) prinesie ráno teploty približne plus desať stupňov Celzia, počas dňa sa však bude ochladzovať a v podvečerných hodinách už môže teplota vzduchu klesnúť aj na hodnoty okolo štyroch stupňov Celzia. Obloha bude počas dňa zamračená.

Sobota (2.4.) v znamení polooblačného dňa prinesie najnižšiu rannú teplotu +4 stupne Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje na príjemných plus dvanásť stupňov Celzia.

Nedeľa (3.4.) má so sebou priniesť krásny slnečný deň s najnižšou rannou teplotou vzduchu podobnou ako v sobotu. Cez deň by maximálna denná teplota vzduchu nemala prekročiť plus štrnásť stupňov Celzia.

Ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.