Na pravé leto, počas ktorého slnko na dlhšie nedá priestor oblakom a dažďu  si musíme pravdepodobne ešte počkať. Počas týždňa sa totiž ochladí a stále budú prítomné prehánky i búrky.

krizna

Pondelok (11.8.) bude ráno polojasná obloha bez zrážok. V priebehu dňa však očakávame výrazné zväčšovanie oblačnosti a malo by aj pršať. Najvyššia denná teplota sa priblíži 27 stupňom Celzia v tieni. Objaviť sa podvečer môžu aj búrky.

Utorok (12.8.) bude aj naďalej prevažne zamračená obloha, ojedinele aj s prehánkami. Teploty však už len do 25 stupňov Celzia.

Streda (13.8.) prinesie počasie s najvyššou teplotou 25 stupňov Celzia. Môžeme čakať množstvo oblakov a tiež slabší dážď alebo prehánky.

Štvrtok (14.8.) bude sprevádzaný chladným počasím s teplotou len do 22 stupňov Celzia. A pravdepodobne nás tiež nepoteší silnejší dážď.

Piatok (15.8.) by mali zrážky ustúpiť, hoci oblačnosti bude stále dosť. Maximálna denná teplota sa vyšplhá na 22 stupňov Celzia.

Sobota (16.8.) predbežne prinesie o niečo teplejšie počasie nad 23 stupňov Celzia. Aj naďalej však bude pomerne zamračené. Zrážky ale očakávané nie sú.

Nedeľa (17.8.) by už mala priniesť pomerne bezoblačné počasie. Stále však bude chladno a teplota by podľa meteorológov mala zostať pod úrovňou 22 stupňov.