Apríl sa sa nám ukazuje v plnej svoje sile a inak tomu nebude ani nasledujúci týždeň. Počasie bude rôzne, dážď bude striedať slnko a ochladenie vystrieda otepľovanie.

pocasie dazdPondelok (20.4.) nás privíta stále nižšou dennou teplotou, ktorá vystúpi len na 12 stupňov Celzia. K večeru môžeme očakávať aj mierne prehánky. Nočná teplota neklesne pod 1 stupeň.

Utorok (21.4.) prinesie mierne oteplenie, keď denná teplota stúpne oproti pondelku o dva stupne no tá nočná sa nezmení. Tak isto ako pondelok môžeme očakávať k večer mierne dažďové prehánky.

Streda (22.4.) nám prinesie pekný slnečný deň pri dennej teplota 15 stupňov Celzia.

Štvrtok (23.4.) bude počas celého dňa zamračený a k večeru a počas celej noci môžeme očakávať silnejšie dažďové prehánky.

Piatok (24.4.) dážď ustúpi a nahradí ho výraznejšie oteplenie, kedy teplota vystúpi na 18 stupňov Celzia.

Sobota (25.4.) prinesie najteplejší deň týždňa, ktorý však nebudeme môcť využiť na príjemnú jarnú prechádzku do prírody. Počas celého dňa bude s prestávkami pršať, no teplota vystúpi na 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (26.4.) prinesie ďalšie výrazné ochladenie, kedy teplota nevystúpi nad 12 stupňov Celzia. Poobedie prinesie výrazné dažďové prehánky, ktoré potrvajú až do pondelkového rána.