Počas nasledujúceho týždňa môžeme v meste pod Urpínom očakávať prevažne zamračenú oblohu, z ktorej by malo snežiť najmä v stredu a vo štvrtok. Teploty vzduchu budú postupne počas týždňa klesať. 

Pondelok (4. 1.) otvorí týždeň v znamení spočiatku veľkej, večer už len strednej oblačnosti. V dopoludňajších hodinách môžeme očakávať úhrn dažďových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Z ranných +2 až 0 sa cez deň oteplí na +4 až +6 stupňov Celzia.

Utorok (5. 1.) bude dňom s prevažne zamračenou oblohou, z ktorej môže okolo poludnia miestami mierne pršať. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných +1 až -1 do denných +2 až +4 °C.

Streda (6. 1.) prinesie pretrvávajúcu veľkú oblačnosť, pričom počas celého dňa by podľa meteorologických modulov malo snežiť, najvýraznejšie popoludní. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí -3 až +2 stupňov Celzia.

Štvrtok (7. 1.) sa bude, podobne ako streda, niesť v znamení úhrnu snehových zrážok. Obloha bude prevažne úplne zamračená a snežiť by z nej malo počas celého dňa. V druhej polovici dňa by mal fúkať aj silnejší nárazový vietor. Teplota vzduchu z denných 0 až +2 večer klesne na -2 až -4 °C.

Piatok (8. 1.) bude dňom so zamračenou oblohou, z ktorej by však už snežiť nemalo. Oproti predošlým dňom sa ochladí a teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí -1 až -6 stupňov Celzia.

Sobota (9. 1.) bude víkendovým dňom so spočiatku zamračenou, neskôr polojasnou oblohou bez úhrnu dažďových či snehových zrážok. Z denných 0 až -2 sa večer ochladí na -4 až -6 °C.

Nedeľa (10. 1.) zakončí týždeň v znamení premenlivej oblačnosti. Pršať ani snežiť by počas tohto dňa podľa meteorologických modulov nemalo. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od -1 do -6 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.