Prvý marcový týždeň sa od tých predchádzajúcich dvoch veľmi líšiť nebude. Oblačnosť by mohla ku koncu týždňa mierne ustúpiť a dážď by sa mal mierne ukázať len v pondelok a utorok. Víkend bude vhodný na prvé menšie prechádzky v prírode pri peknom, slnečnom počasí a príjemných teplotách. 

pocasie banska bystricaPondelok (2.3.) môžeme očakávať denné teploty, ktoré vystúpia až na 8 stupňov Celzia. Okolo obeda sa objaví dážď, ktorý by mal však poobede ustúpiť, oblačnosť však neustúpi. Teplota v noci neklesne pod bod mrazu.

Utorok (3.3.) klesne oproti pondelku denná teplota o 5 stupňov. Zrána sa môžu objaviť aj menšie snehové prehánky. Nočná teplota klesne na -1 stupeň Celzia.

Streda (4.3.) môžeme očakávať zvýšenú oblačnosť avšak bez akýchkoľvek prehánok. Teplota vystúpi na 5 stupňov Celzia.

Štvrtok (5.3.) sa počasie oproti strede skoro vôbec nezmení. Denná teplota sa bude pohybovať v okolí piatich stupňov, tá nočná môže klesnúť na -3 stupne Celzia.

Piatok (6.3.) sa môžeme pripraviť na mierne zníženú oblačnosť pri dennej teplote 4 stupne Celzia. Nočná teplota môže výraznejšie klesnúť na -7 stupňov Celzia.

Sobota (7.3.) prinesie polooblačný deň pri teplote 6 stupňov Celzia.

Nedeľa (8.3.) bude skoro jasná a teplota nám vyskočí na pekných 7 stupňov Celzia. Noc bude trochu chladnejšia pri teplote -3 stupne Celzia.