Nasledujúci predvianočný týždeň nás počasie určite nepoteší. Teplota vystúpi až na 8 stupňov Celzia a celý týždeň by malo s prestávkami pršať. Sneh sa objaví iba na horách.

sneh donovaly
Na Donovaloch sa v uplynulých dňoch dočkali aj prírodného snehu, v meste bude stále iba pršať.

Pondelok (15.12.) bude síce teplý, s priemernou dennou teplotou okolo 6 stupňov Celzia, ale počas celého dňa bude daždivo.

Utorok (16.12.) sa začne taktiež daždivo. Dážď by mal ustať okolo obeda, avšak poobede príde znovu s väčšou intenzitou. Denná teplota sa bude pohybovať tak ako v pondelok, v rozmedzí šiestich stupňov.

Streda (17.12.) sa ochladí asi o dva stupne avšak zrána dážď ustúpi. Oblačnosť však pretrvá.

Štvrtok (18.12.) bude denná teplota okolo troch stupňov Celzia a okolo obeda sa objaví aj sneženie, ktoré však večer vystrieda dážď.

Piatok (19.12.) sa ráno začne dažďom okolo obeda však pršať prestane. Denná teplota vystúpi možno až na 8 stupňov Celzia, tá nočná by nemala klesnúť pod bod mrazu.

Sobota (20.12.) bude oblačná, k večeru sa môže objaviť aj dážď. Denná teplota sa bude pohybovať okolo šiestich stupňov Celzia.

Nedeľa (21.12.) bude polooblačná a bez dažďu. Teplota mierne klesne, avšak iba na 4 stupne Celzia. V noci by malo aj mrznúť.