Quantcast

Posledný februárový týždeň má byť v Banskej Bystrici stále neštandardne teplý, veď denné teploty sa aj počas neho budú pohybovať okolo hranice desiatich stupňov nad nulou.

oblakyPondelok (24.2.) bude v Banskej Bystrici prevažne jasný. Denná teplota sa bude pohybovať v rozmedzí od 0 do +9 stupňov Celzia.

Utorok (25.2.) prinesie počas dňa postupný nárast oblačnosti. Mierne dažďové zrážky nie sú vylúčené večer. Teplomery budú opäť ukazovať od 0 do +9 stupňov.

Streda (26.2.) bude prevažne oblačná a slabší krátkodobý dážď, prípadne len mrholenie, sa môže miestami vyskytnúť. Teplota bude ráno okolo +3, popoludní až +10 stupňov.

Štvrtok (27.2.) má byť polooblačný, pričom zrážky v Banskej Bystrici očakávané nie sú. Teploty budú od +1 do +9 stupňov Celzia.

Piatok (28.2.) by predbežne mal priniesť so silným vetrom zväčšenú oblačnosť s dažďom. Vzduch sa ohreje na najviac 10 stupňov Celzia .

Sobota (1.3.) bude oblačná, ale bez rizika dažďa. Teplomery ukážu od +1 do +11 stupňov.

Nedeľa (2.2.) by podľa meteorologických modulov mala byť oblačná, neskôr s menšou oblačnosťou. Teplota vzduchu bude v rozmedzí od +2 do +11 stupňov Celzia.