Najbližšie dni má byť premenlivé počasie. V úvode týždňa budú prevládať teploty vzduchu nad 20 stupňov, no v štvrtok má byť cez deň najviac len 19 stupňov Celzia. Pravé letné horúčavy by sa však mali vrátiť, a to najmä počas nedele.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (4.7.) má byť prevažne jasno. Najvyššia denná teplota bude od 23 do 25 stupňov Celzia. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu v rozmedzí 14 až 16 stupňov Celzia.

Utorok (5.7.) má priniesť spočiatku opäť jasno, postupne až polooblačno. Najvyššia denná teplota vzduchu oproti pondelku mierne stúpne, a to na hodnoty 24 až 26 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať od 12 do 14 stupňov Celzia.

Streda (6.7.) prinesie ráno takmer jasnú oblohu s teplotou vzduchu okolo 18 stupňov Celzia. Najmä v obedňajších hodinách má prevládať zamračená obloha, no podvečer už má byť jasno. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu 21 stupňov Celzia.

Štvrtok (7.7.) má byť z rána opäť takmer jasno, no už s oveľa nižšou rannou teplotou akú očakávame počas stredy. V čase obeda opäť očakávame zamračenú oblohu a podvečer, tak ako aj v stredu má byť jasná obloha. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 14 do popoludňajších 19 stupňov Celzia.

Piatok (8.7.) má priniesť z rána zamračenú oblohu s teplotou vzduchu približne dvanásť stupňov Celzia. Neskôr sa oblaky budú rozpadať, a preto v podvečerných hodinách má byť už jasná obloha s najvyššou dennou teplotou vzduchu 21 stupňov Celzia.

Sobota (9.7.) prinesie polooblačný deň s najnižšou rannou teplotou vzduchu šesťnásť stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje najviac na hodnotu 25 stupňov Celzia.

Nedeľa (10.7.) bude v znamení ďalšieho polooblačného dňa. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných dvadsať do popoludňajších dvadsaťdeväť stupňov Celzia v tieni.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.